Автобазар Украина > Ford > Ford Fiesta new > 1.25 MT Ambiente

Ford Fiesta new

(количество модификаций - 9)

 Ford Fiesta new
Внешний вид 0/5 4/5
Комфортабельность 0/5 4/5
Цена 0/5 4/5
 
 
 
 
 
Описание модели Ford Fiesta new
Нова Ford Fiesta впадає в очі й інтригує своїм зміненим зовнішнім виглядом. Оснащена безліччю нових функцій та інноваційних технологій, що відкривають нові можливості і дозволяють почуватися впевнено та насолоджуватися поїздкою. Динамічна... Читать далее »

Нова Ford Fiesta впадає в очі й інтригує своїм зміненим зовнішнім виглядом. Оснащена безліччю нових функцій та інноваційних технологій, що відкривають нові можливості і дозволяють почуватися впевнено та насолоджуватися поїздкою.

Динамічна особистість, точність, спритність, красиві лінії, ергономіка інтер'єру  і передові технології нової Ford Fiesta гарантують, що кожна поїздка, для вас, буде унікальним досвідом.Ford Fiesta є комфортним автомобілем для водія. Багато технологічних рішеннь забезпечують безпеку і комфорт при русі, даючи необмежену насолоду від керування автомобілем.

 

ESP допоможе вам зберегти контроль в будь-яких умовах
Електронна система стабілізації (ESP) відстежує рух транспортного засобу. Вона аідчуває будь-які відхилення від обраного напрямку та робить автоматичні корегування позиції автомобіля на дорозі, допомагаючи водієві зберегти контроль над автомобілем. Ця технологія також допомагає зменшити гальмівний шлях в екстреній ситуації.

Коробка передач Ford PowerShift

Це автоматична, 6-ступенева коробка передач з подвійним зчепленням, яка поєднує в собі зручність перемикання автоматичної коробки передач і продуктивність та плавність звичайної ручної коробки передач. Ford PowerShift сама обирає перемикання на наступну передачу в найвідповідніший момент, забезпечуючи плавне і швидке перемикання передач без втрати потужності при переході. У порівнянні зі звичайною автоматичною трансмісією, Ford PowerShift забезпечує більш низьку витрату палива і зниження викидів CO2.

 

Максимальна продуктивність. Низькі витрати

Новий, найкращий в класі 1,0-літровий, 3-циліндровий бензиновий двигун з потужністю 100 к.с. забезпечує потужність двигунів з об'ємом 1,6-літра, але використовує при цьому до 21% менше палива. Це означає більшу економічність та більше задоволення від експлуатації нової Ford Fiesta.

 

 

Скрыть »

ford Ford Fiesta new Найти

Добавить отзыв
ОПУБЛИКОВАТЬ получать информацию от смежных проектов
Добавить отзыв
ОПУБЛИКОВАТЬ получать информацию от смежных проектов
Андрей 06/06/2013 20:54
чтото она очень напоминает астон мартин спереди
Ответить

Оценка для Ford Fiesta new 1.25 MT Ambiente